#2016-03-15 00:04:57 

kamil.jerzowski

Użytkownik

Próbowałem już naprawdę wielu knajp, więc nie chodzi mi o te najbardziej popularne w naszym mieście. Które są najlepiej oceniane i jak je znaleźć w morzu tych przeciętnych?? Macie jakiś system albo od razu nazwy godne sprawdzenia??
#2016-03-15 01:23:47 

Nowalijka

Użytkownik

No ja też miałam dylemat po kilku latach mieszkania tu gdzie w Poznaniu zjeść coś smacznego i oryginalnego. Polecam Ci takie strony gdzie można oceniać daną knajpę i później wychodzi średnia. Sporo jest takich jak wpiszesz w google.
#2016-03-15 03:20:42 

Volveryin

Użytkownik

Ja zawsze szukanie najlepszych restauracji zaczynam od zasięgnięcia opinii znajomych- jest duże prawdopodobieństwo że jak się 10 osobom spodobało to Tobie też się będzie podobać. Ewentualnie właśnie jakieś blogi krytyczne, albo oceny na profilach facebookowych. Albo porównywarki takie jak eat-and-drink.pl - dla mnie super sprawa, pomogli mi wybrać jedną z lepszych restauracji z kuchnią polską w jakiej jadłem!
#2016-03-15 05:49:57 

oleander

Użytkownik

idź ulicą, najlepiej na starym mieście i się rozglądaj i natrafisz na jakąś dobrą restauracje w 10 minut...
#2016-03-15 08:36:02 

dzikahorda

Użytkownik

W takich sprawach jak najlepszy kebab, sushi czy pizza Poznań lub okolice oczywiście, to rzeczywiście bym się poradziła opinii innych, bo dużo osób to je i oceny są zróżnicowane. Ale jak już chodzi o bardziej wyrafinowane smaki, to ja nie ufam opinii innych
#2016-03-15 11:24:00 

lesiowamama

Użytkownik

Ja się nie zgadzam- trafiłam na pyszną, eksluzywną restauracje właśnie po opiniach na stronce internetowej. Naprawdę pierwsza klasa. Oczywiście opinie były zróżnicowane, bo każdy ma inny gust, ale średnia się zgadzała. Zawsze jak jadę w nowe miejsce to sprawdzam na tym eat&drink, super sprawa jak dla mnie. Wcześniej wypisywałam po znajo9mych, którzy gdzieś mieszkają, ale bez sensu jak masz dostęp do wielu opinii naraz
#2016-03-15 12:37:26 

Milady83

Użytkownik

Trzeba uważać też czy jajkaś strona nie jest sponsorowana przez daną sie3ć restauracji- ja się natknęłam kiedyś tak jak sprawdzałam opinie na profilu knajpy na fb i wszystko było prawie 100 % że dobre- oni usuwają chyba wtedy te komentarze. Dlatego lepiej w jakiejś obiektywnej bazie sprawdzać
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015