#2016-04-07 09:51:53 

madonna29

Użytkownik

Witam drogie forumowiczki i forumowiczów! Piszę z pewną prośbą, otóż wielkimi krokami zbliża się nasza rocznica z TŻ. Jako, że to już ciiii 8 rocznica i znamy się już na wylot i wszelkie prezenciki i prezenty zostały przez nas przerobione, to poszukuję bardzo prostego lecz praktycznego prezentu. Mianowicie jakiegoś fajnego, eleganckiego długopisu lub pióra wiecznego który podkreśli jego pozycje ;) tak mnie jakoś naszło kiedy przeglądałam metalowe długopisy ze stronki artpress.eu/dlugopisy-metalowe/ . Z tej stronki zamawiamy dużo innych rzeczy do naszej fimy, ale na rocznicę chcę zamówić coś bardziej ekstrawaganckiego.
#2016-04-07 11:29:21 

xarina

Użytkownik

ale się postarałaś, po 8 latach związku chcesz zafundować chłopakowi długopis… a na 10 rocznice, co? Skarpety z bawełny ? Xd Dziewczyny ogarnijcie się! My z moim Ukochanym każdą rocznice obchodzimy jakby to było święto! Kolacja, świece, miłość…
#2016-04-07 11:57:49 

Milady83

Użytkownik

a na forum jak zawsze pod postem hejt! Bardzo Ci zazdrościmy cudownego związku z chłopakiem oraz wykwintnych kolacji we dwoje. Jednak związek to nie tylko wykwintne danie ale również bardziej przyziemne rzeczy.
#2016-04-07 13:09:18 

xarina

Użytkownik

Żeby pielęgnować uczucie trzeba otaczać swój związek samymi wyjątkowymi chwilami i rzeczami. Długopis to ja mogę mu kupić bez okazji, pamiętaj, że tu mowa o rocznicy! To nie byle jaki dzień i spędzany z byle kim, a Wasza wyjątkowa data!
#2016-04-07 15:50:44 

Milady83

Użytkownik

A według mnie to bardzo trafiony pomysł. Faceci lubią gadżety i to jeszcze wyższej jakości i ewentualnie ze specjalnie wyrytym grawerem. Wykwintne danie zjesz i strawisz a długopis zostanie na lata :P Ale nie będę wchodziła w polemikę z hejterami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015