#2016-05-02 04:46:33 

lesiowamama

Użytkownik

Witajcie wszyscy. Niedługo rodzice mają rocznicę ślubu i wyprawiają dużą imprezę. Zastanawiałam się z mężem co im kupić i tak stwierdziłam, że może kupimy im ładny i duży stół z krzesłami. Proszę o namiary na jakąś firmę produkującą stoły u nas w kraju. Chciała bym dorwać jakiś fajny komplet w rozsądnej cenie.
#2016-05-02 06:27:10 

dzikahorda

Użytkownik

Ja wybierałam komplet do salonu ostatnio. Jeżeli interesują cię stoły to polecam ci zajrzeć na meblepotocki.pl/pl/c/Stoly/23). Firma produkuje wysokiej klasy meble z różnych materiałów. Jeżeli szukasz stołu na prezent to może zainteresuje cię duży dębowy stół? Bardzo fajnie to wygląda i jakościowo powala na kolana.
#2016-05-02 07:42:15 

Destroyer

Użytkownik

Mi się wydaje, że stół to dobry prezent, ale czy czasem nie za duży? Ja osobiście nie mam nic do tego tylko wiesz jak to jest, rodzice też czasem niechętnie przyjmują prezenty od swoich dzieci a już na pewno jeżeli widzą, że te prezenty są drogie.
#2016-05-02 08:22:04 

ruana

Użytkownik

No ja kiedyś trafiłam na meblepotocki.pl/ całkiem przez przypadek i chyba nikogo nie zdziwi jeżeli powiem, że meble które mam w salonie i sypialni są właśnie od tej firmy. Polecam, bo wykonanie jest na najwyższym poziomie. Nie ma znaczenia czy produkują te meble w Polsce, są tak wykonane że nie można się do niczego przyczepić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015