#2016-06-01 05:01:04 

hegemonPL

Użytkownik

Potrzebuję namiarów na dobry sklep online z ubraniami dla nastolatek. Szukam czegos modnego, w czym córka 16 lat bedzie sie dobrze czuła wsrod rówieśników. Nie znam sie na ciuchach wiec polegam w zupelnosci na was i prosze zebyscie nie wpakowali mnie na mine bo znow bede mial awanture.
#2016-06-01 07:12:21 

Nowalijka

Użytkownik

Przekonałeś mnie i ci pomogę :P. Fajne ubrania mają w Reyoung. To niedrogi sklep z ciekawymi i oryginalnymi ubraniami w dobrych cenach. Kupuje tam dla całej rodziny bo mają też męski asortyment. Nie wiem co jeszcze mogę Ci napisać, może lepiej bedzie jak córka sama sobie cos wybierze, bo moze ci byc trudno.
#2016-06-01 08:22:29 

hegemonPL

Użytkownik

Nie, chcę jej zrobić niespodziankę. Możesz podać link do tego sklepu bo nie mogę znaleźć po nazwie.
#2016-06-01 08:42:54 

Nowalijka

Użytkownik

Pewnie, łap- reyoung.pl. Tak się zastanawiałam i może warto byłoby kupić jakieś sukienki, krótkie spodenki, które są cały czas modne, koszulki z damskimi motywami. Zależy jaki styl ma dziewczyna. Mówię ci – niech sama sobie wybierze bo ojcowie dla córek wybierać nie potrafią. Kiedyś ojciec kazał mi na koncert iść w swetrze bo uznał że za bardzo się odkrywam ;]
#2016-06-01 10:59:53 

hegemonPL

Użytkownik

Chyba mam z nim wiele wspólnego. Zrobie jak mowisz bo wybor jest tak duzy ze nie wiem co mam jej wybrac. Chcialem zeby widziala moje zaangażowanie ale niestety to przerasta moje umiejętności.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015