#2016-06-29 05:35:26 

hegemonPL

Użytkownik

Czy ktoś może mi powiedzieć jak się dzisiaj ma opłacalnośc hodowli żywca dla takiego przeciętnego Kowalskiego? Ja wiem, że te wszystkie molochy hodowlane to sobie żyją, ale chcę reaktywować swoje gospodartwo i zająć się krowami oraz świniami, ale na pewno nie będzie to jakaś wielka masówka. Co myślicie?
#2016-06-29 06:45:57 

runemagick

Użytkownik

Według mnie to jak już na taką mniejszą skalę się zajmować to chyba dobrze jest wziąć się za ekologiczną hodowle, bez żadnych wspomagaczy, antybiotyków i takich tam rzeczy. Taka żywnośc jest dzisiaj coraz popularniejsza, a ceny skupu według mnie naprawdę rozsądne, choć koszty takiej hodowli oczywiście będą większe, sam się nad tym zastanawiam. A tak ogólnie to zobacz sobie chociażby tutaj agrotranshandel.pl/cena-zywca/ aktualne ceny na skupach, policz trochę i będziesz wiedział jak z opłacalnością.
#2016-06-29 08:45:23 

hegemonPL

Użytkownik

Kurczę, w sumie to o tym nie pomyślałem, masz rację że przecież można iść w stronę ekologicznej hodowli ;) Dzięki za sugestię.
#2016-06-29 10:07:11 

lesiowamama

Użytkownik

W necie bez problemu znajdziesz informacje o średnich cenach skupu, także takich archiwalnych, różne porównania ułatwiają sprawdzenie jak dynamicznie zmienia się rynek. Ostatnio według mnie ceny bardzo się polepszyły, a tak w ogóle podstawą jak dla mnie jest zawsze po prostu znalezienie dobrego skupu, gdzie ceny są sensowne.
#2016-06-29 10:54:47 

kamil.jerzowski

Użytkownik

ja tutaj jeżdżę do skupu Agro-Transhandel Sp. z o.o. i zdecydoanie mogę polecić, mają konkurencyjne ceny.
#2016-06-29 12:51:37 

hegemonPL

Użytkownik

generalnie decyzja zapadła, będzie faktycznie hodowla ekologiczna, jeszcze raz bardoz dziękuję za pomoc, daliście mi kierunek rozwoju, który postanowiłem obrać ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015