#2016-07-11 10:07:25 

dzikahorda

Użytkownik

Cześć. Zostałam zaproszona na wieczór panieński. Jeszcze nigdy na żadnym nie byłam i właściwie to nie wiem, co mogę z tej okazji kupić przyszłej panie młodej. Wiem, że na to się żadnych poważnych prezentów nie daje, tylko takie śmiechowe z jajem, ale nie chciałabym, żeby to było coś, co ona potem rzuci w kąt i będzie kurz zbierało. Może coś, co będą mogli razem wykorzystać. Macie jakiś pomysł ciekawy?
#2016-07-11 11:30:58 

ruana

Użytkownik

Cześć. :) Niedawno ja byłam tez na wieczorze panieńskim i wiesz co? Na praktyczny prezent na wieczór panieński wybrałam bieliznę, bo stwierdziłam, że to będzie i śmieszne i praktyczne, bo będzie mogła dłużej to nosić, a nie tylko gdzieś odstawić.
#2016-07-11 13:20:52 

dzikahorda

Użytkownik

Mnie też właśnie do głowy przyszła bielizna erotyczna. Na dodatek widziałam taką świetną na stronie lolitta.pl i tak mi się wydaje, że to dobry pomysł. Co Wy na to? Bo ja jestem jak najbardziej przekonana.
#2016-07-11 14:56:00 

ruana

Użytkownik

Tak! To jest świetny pomysł! Ja sama kiedyś widziałam pończochy Lolitta lateksowe i powiem szczerze, że aż sama miałam ochotę je sobie kupić. :D No kto wie może jeszcze się kiedyś skuszę. Ale tak jak mówisz na prezent nadają się świetnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015