#2016-07-26 07:37:04 

Destroyer

Użytkownik

Witam. Witam. Ci co mnie znają to pewnie dobrze, że prowadzę warsztat z wulkanizacją. Ta wulkanizacja to tak właściwie od nidawna jest i szczerze mówiąc to nie podejrzewałem nawet, że tak dobrze ten interes będzie szedł, bo do tej pory to się jedynie naprawą aut zajmowałem. No ale idzie i teraz jest mi sprzęt do naprawy opon potrzebny. Jakiś lepszy niż ten co mam go teraz na stanie. Może tu ktoś bardziej doświatczony jest niż w tych sprawach i może mi polecić jakieś sklep gdzie rzeczy takie właśnie można kupić?
#2016-07-26 08:31:09 

Volveryin

Użytkownik

Ja bym Ci polecił wejść na stronę sklep.tiptopol.pl/narzedzia-i-urzadzenia-do-naprawy-opon.html to tam właśnie znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba do naprawy opon. Wszelkie właśnie narzędzia i sprzęt jak muszę wymienić to tylko tutaj kupuje bo po pierwsze się oplaca, a po drugie oni tam maja tego sprzętu naprawdę dużo, co właściwie jest trudno dostać gdziekolwiek indziej. A dodatkowo tutaj sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-warsztatow/podnosniki.html jeszcze masz różnego rodzaju podnośniki jak byś potrzebował.
#2016-07-26 11:17:23 

Destroyer

Użytkownik

No to w takim razie już tam zajrzałem i się rozejrzałem. Ale wiesz jeszcze potrzebuje takie rzeczy na przykład ja farby i czarnidła bo to idzie jak nie wiem i wole to mieć w zapasie, żeby się nie skończyło, jak mi przyjdzie do naprawy z taką rzeczą. Masz może gdzieś link do takich rzeczy pod ręką? Najbardziej zadowolony jestem z nowego indukcyjnego podgrzewacza, bo to mi bardzo potrzebne było.
#2016-07-26 12:58:25 

Volveryin

Użytkownik

A to nawet w tym samym sklepie dostaniesz. Jak wejdziesz na stronę sklep.tiptopol.pl/chemia-warsztatowa-i-akcesoria/farba-do-opon/eco-black-farba-do-opon-1-l-koncentrat.html to znajdziesz właśnie farbę do opon. Jak w tej kategorii poszperasz to jeszcze inne takie akcesoria właśnie będą tam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015