#2016-08-09 02:38:30 

Kamehameha

Użytkownik

Szukam właśnie zabawek dla 3-letniej dziewczynki, ale neistety to co widze w sklepach w galerii to mnie po prostu przeraża. Nie jestem niby taka stara bo mam 24 lata, ale nigdy bym nie pomyslala ze moznadostac tak denne i bezwartosciowe zabawki. Do tego większość jest po prostu brzydka nie ma zadych walorów estetycznych albo edukacyjnych. Będę wdzieczna jeśli pomożecie mi coś wybrać.
#2016-08-09 05:25:30 

hegemonPL

Użytkownik

Dziś trudno o mądre zabawki z tym się muszę zgodzić. Znajomi trochesie ze mnie smieją że wszystkie zabawki jakie kupuję dziecku są przemyślane i czemuś służą. Mamy np bardzo dużo klocków, uczące liczyć książeczki i pluszaki które są interaktywne. Najlepiej oczywisciespedzacduzo czasu z dzieckiem ale nie zawsze jest to mozliwe. Obecnie stawiam na ruch wiec zawitał do nas skoczek. Wykonany z grubej i elastycznej gumy, pozwala na skakanie i brykanie. Bardzo polecają go pediatrzy bo rozwija mięśnie i zapewnia dużo ruchu połączonego ze świetną zabawą. Pozdrawiam.
#2016-08-09 07:23:54 

xarina

Użytkownik

Ja preferuję maty edukacyjne dla dzieci, tylko że mówimy tu o tych nieco mniejszych. Są naprawdę słodkie i pozwalają na zabawę razem z dzieckiem. Można je uczyć kolorów, nazw zwierząt zabawiać grzechotkami. Moja córcia uwielbia matę, jak tylko ma gorszy dzień i zaczyna mi popłakiwać to jest to jedyna opcja żeby ją uspokoić :).
#2016-08-09 08:01:58 

Kamehameha

Użytkownik

Skoczek jest fajny i już się nad nim zastanawiałam, ale to może za rok. Moja mała musi jeszcze trochę podrosnąć. Maty też mi się podobają, widziałam taką u znajomej. Tak jak mówisz pozwalają na zabawe razem z dzieckiem, a dodatki pomagają w nauce. Musze jeszcze pogadac z mezem ale mysle ze sie zdecyduje bo nie kosztuje to duzo a niesie wiele korzysci.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015