#2016-08-24 01:10:12 

kamil.jerzowski

Użytkownik

Witam, czy w waszej firmie organizuje się imprezy integracyjne tylko dla pracowników czy ich rodzin także? Bo u mnie wlasnie zaczyna dominować ta druga wersja i powiem szczerze, ze nie bardzo wiem jak się w tym odnaleźć. Nie chodzi o jakies ekscesy, ale o to, że zamiast integrować z ludzmi z pracy, to ja raczej skupiam się na tym, aby moja rodzinka się na nich nie nudzila czy czula osamotniona. Co prawda były na razie dwie takie imprezy, a ja jestem stosunkowo nowym pracownikiem – od 2 lat, ale przywyklem do innych imprez.
#2016-08-24 04:07:09 

Nowalijka

Użytkownik

Hmmm… to rzeczywiście dziwny przypadek. U mnie zawsze występujemy solo. Dla rodzin jest tylko raz w roku organizowana tzw. gwiazdka. Wtedy dzieciaki dostają prezenty, jest Mikołaj itd. A tak to rozbijamy się po całej Polsce na różnych imprezach firmowych mniej więcej co kwartał.
#2016-08-24 06:36:40 

Volveryin

Użytkownik

To często :) my az tak dobrze nie mamy :PP Imprezujemy porządnie raz w roku. Mamy zaprzyjaźnioną agencję eventową i wówczas organizują nam wypad na kilka dni.
#2016-08-24 07:31:57 

runemagick

Użytkownik

Tak, a jaką? Mam w papciach takie rzeczy i chętnie korzystam z różnych podpowiedzi ;)
#2016-08-24 08:56:09 

Volveryin

Użytkownik

Nazywa się Łukanowscy Events Partners. To firma z Wawy. Jak sobie wejdziesz tu: lukanowscyep.pl/oferta/imprezy-integracyjne/, to zobaczysz jaka mają oferte. To pomysłowy duet malzenski :) Najfajniejsze jest to, że nigdy nie wiemy my jako pracownicy, co dla nas przygotowali. Wtajemniczeni są tylko organizatorzy, czyli ekpia z HR-ów. Ale akurat dla mnie to zaden problem. A co do tematu przewodniego – nie ma czegos takiego u nas jak imprezy z rodzinami. Jakoś nikt na to nie wpadł z szefostwa, ani tez nie zaproponował z pracowników. Nie mam wiec doświadczenia w czymś takim. Ale to chyba rzeczywiście ewenement.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015