#2017-01-31 04:32:25 

Volveryin

Użytkownik

cześć forumowicze, czy możecie mi powiedzieć, czy można gdzieś zamówić kompleksowo wykonanie projektu i później postawienie stalowej przemysłowej hali? Do tej pory natknąłem się na firmy które proponują samą produkcję, czyli gorzej z projektem, a mnie właśnie chodzi o wykonanie oryginalnego projektu. Co myślicie?
#2017-01-31 04:44:26 

xarina

Użytkownik

spokojnie możesz zamówić kompleksową usługę. Takie hale przemysłowe wykonywane są od podstaw, czyli już na poziomie projektu w tej firmie http://solidhale.pl/ mają tam bardzo dobre ceny i znakomitych fachowców. Wykonali już masę takich usług.
#2017-01-31 07:19:19 

kamil.jerzowski

Użytkownik

znam dobrze firmę IR SOLID Hale Stalowe bo u znajomych wykonywali magazyny na owoce, głównie jabłka. Kumpel zadowolony, bo firma wykonała wszystko, zaprojektowała hale i też później odpowiadała za produkcje. Szybko się ze wszystkim wyrobili, nie było żadnych reklamacji.
#2017-01-31 09:20:17 

dzikahorda

Użytkownik

jak masz dobrą firmę to wykona ci ona wszystko w ramach jednego zlecenia, czyli zaprojektuje przestrzeń i póxniej będzie ją stawiać. Przy tym będzie z tobą ściśle współpracować i informować cię o wszelkich sytauacjach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015