#2017-02-03 03:55:43 

Destroyer

Użytkownik

Witajcie moi drodzy. Mam pytanie takie związane jak w temacie. Czy słyszeliście może kiedyś o jakichś zajęciach z programowania dla dzieci? oStatnio widziałem taką kampanię społeczną, żeby dzieci właśnie już od najmdłoszych lat się tego uczyły, bo się to przydaje potem w przyszłości
#2017-02-03 05:47:01 

Volveryin

Użytkownik

To prawda, bardzo się przydaje, a dzieciaki mają wyjątkową zdolność do nauki programowania. Są takie specjalne kursy i warsztaty, podczas których dzieciaki właśnie się uczą nby poprzez zabawę, ale to sporo daje i dzieciak w sobie wyrabia już taką smykałkę do programowania, które się staje o wiele łatwiejsze
#2017-02-03 06:00:41 

lesiowamama

Użytkownik

No naprawdę coś w tym jest. Mój syn to taki mały komputerowiec i też go właśnie zapisałam na takie zajęcia z programowania dla dzieci, które znalazłam na stronie http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/nauka-programowania/ i byłam naprawdę zachwycona z rezultatów
#2017-02-03 07:10:08 

Volveryin

Użytkownik

No właśnie firma ta jest bardzo ciekawa, bo oni już od jakiegoś dłuższego czasu propagują właśnie wśród dzieciaków naukę programowania i całkiem ciekawe im to wychodzi. Skoro jest taka szansa, to czemu by właśnie z tego nie skorzystać? :)
#2017-02-03 09:26:40 

Destroyer

Użytkownik

O coś takiego właśnie mi chodziło. Bardzo dziękuję, że znaleźliście chwilkę, żeby mi pomóc ze znalezieniem takiej ciekawej oferty programowania dla dzieci :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015