#2017-04-04 22:24:33 

Destroyer

Użytkownik

Jakie są wasze opinię na temat sklepów internetowych, jaki waszym zdaniem jest najlepszy? Nie pytam tutaj o to jaki konkretnie jaki sklep Wam najbardziej odpowiada i w którym robicie najczęściej zakupy, ale czym wyróżnia się taki Wasz ulubiony, jakie ma cechy? Zabieram się za rozpoczęcie własnego e-sklepu i zastanawiam się jaki powinien on być, więc postanowiłem pozbierać najpierw takie informacje… No i może przy okazji dowiedzieć się od czego zacząc takie zakładanie sklepu internetowego? Jest tu może ktoś doświadczony??
#2017-04-05 01:09:18 

lesiowamama

Użytkownik

Ja nie lubię w ogóle robić zakupów w sklepie internetowym. Decyduję się na nie tylko, gdy już np. sprawdzę produkt stacjonarnie i wiem, że w internecie kupię go dużo taniej, ale to naprawdę duża różnica musi być. Tak to nie ufam takim rzeczom, wolę zdecydowanie normalnie kupić w sklepie…
#2017-04-05 02:05:14 

dzikahorda

Użytkownik

A ja wręcz przeciwnie, wszystko co tylko możliwe kupuję online. Jest to dla mnie o wiele wygodniejsze i szybsze, nie tracę czasu na kolejki ani nic takiego. No i najważniejsze żeby były dobrze widoczne ceny i opisy produktów oraz wyraźne zdjęcia. Bez tego ani rusz.
#2017-04-05 02:36:12 

Destroyer

Użytkownik

Okej, dziękuje. A ktoś może ma jeszcze jakieś inne wskazówki od czego najlepiej zacząć internetowy sklep? Jak się zabrać za jego założenie? Będę wdzięczny za jakieś wskazówki…
#2017-04-05 05:19:46 

Volveryin

Użytkownik

No przede wszystkim musisz wybrać odpowiedni hosting. Jest wiele darmowych, ale są też płatne i ja osobiście polecam ci te drugie.
#2017-04-05 07:31:09 

Destroyer

Użytkownik

Okej, a dlaczego lepiej płatne niż korzystać z darmowych?
#2017-04-05 10:22:29 

Volveryin

Użytkownik

A no bo te darmowe często okazują się nie być wcale darmowe. No i zawsze mają bardzo ograniczone funkcje, nie można za bardzo nic tam modyfikować pod siebie, a jeśli można to już oczywiście za dodatkową opłata… Także lepiej zainwestować w coś porządnego, bo odpowiednie oprogramowanie e-sklepu jest najważniejsze.
#2017-04-05 11:06:09 

Destroyer

Użytkownik

A polecasz coś konkretnego może?
#2017-04-05 11:50:10 

Volveryin

Użytkownik

Polecić Ci mogę zajrzeć na tę stronę: http://www.aptusshop.pl/sklepy_internetowe/jaki_sklep_wybrac.php. Dzięki temu będziesz wiedział jak i jaki sklep internetowy założyć, wszystko Ci się rozjaśni. To taka instrukcja krok po kroku jak za co się zabrać. No i polecam Ci też ich hosting, bo znają się na tym dobrze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015