#2017-07-19 01:10:41 

servino

Użytkownik

Możecie mi podrzucić namiary na jakiś fajny hostel w centrum Warszawy? Nie mam jakiś wielkich wymagań, byleby było w miarę czysto i schludnie, i żeby było to w centrum. Jakbyście mieli coś ciekawego pod ręką sprawdzonego to fajnie by było jakbyście się z tym ze mną podzielili.
#2017-07-19 01:38:24 

lesiowamama

Użytkownik

Hej, hej :) Jeśli chodzi o dobry i tani hostel w Warszawie to ja polecam zawsze ich: http://mishmashhostel.com/. Sama zawsze się decyduję na ich, maja naprawdę ładnie urządzone pokoje w różnych wariantach: i z łazienką prywatną i wspólną, jedno lub kilku osobowe. Każdy może wybrać to, co mu najbardziej potrzebne. Dodatkowo warto podkreślić, że mają bardzo atrakcyjne ceny, a dla stałych bywalców to jeszcze są dodatkowe rabaty. Ja już byłam u nich kilka razy, więc się załapałam.
#2017-07-19 04:29:47 

servino

Użytkownik

Dzięki za link, już sobie oglądam co oni tam mają ciekawego.
#2017-07-19 06:46:07 

lesiowamama

Użytkownik

A nie ma za co, generalnie tutaj: http://mishmashhostel.com/o-naszym-hostelu/ masz więcej info o samym hostelu, tam są też zakładki w których możesz zobaczyć jakie mają apartamenty i czy znajdziesz taki, który ci najbardziej odpowiada. No i mają też podany cennik, więc bardzo spoko, że można od razu sprawdzić co i jak, a nie trzeba dzwonić i prosić się o info. Generalnie serio mówiąc jeśli chodzi o hostel w Centrum Warszawy to nie znajdziesz nic lepszego. Ja szukałam wiele razy, bo często w stolicy bywam, ale oni zawsze wygrywają i ceno o i standardem.
#2017-07-19 08:46:12 

servino

Użytkownik

No okej, dzięki raz jeszcze. Rzeczywiście muszę przyznać, że wygląda to bardzo fajnie i bardzo mi te ceny przypadły do gustu jak na centrum Warszawy, bo wszędzie dużo drożej z tego co sprawdzałem…
#2017-07-19 09:43:35 

lesiowamama

Użytkownik

No niestety, dokładnie. Wszędzie dużo drożej i to za znacznie gorszy standard. Ja raz pojechałam do hostelu w centrum, już nie pamiętam jak się nazywał i nie dość, że okazało się, że mi pomylili i zamiast pokoju dwuosobowego dostałam dormitorium i musiałam spać z obcymi ludźmi to jeszcze w łazienkach było tak okropnie, że aż człowiekowi się kąpać nie chciało…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015