#2017-07-21 01:49:19 

Destroyer

Użytkownik

Stałem się szczęśliwym posiadaczem dużego domku rekreacyjnego nad jeziorem w okolicach Poznania i chcę do niego dobudować zadaszony taras. Ile takie coś może kosztować i jaka poznańska firma zna się na tego typu robocie? Z czyich usług warto skorzystać, a kogo lepiej unikać?
#2017-07-21 02:26:37 

Volveryin

Użytkownik

Sam zrob ten taras. Potrzebne materialy kupisz w kazdym sklepie budowlanym, a projekt mozes podpatrzyc z jakies strony internetowej.
#2017-07-21 02:35:02 

kamil.jerzowski

Użytkownik

Jak szukasz kogos naprawdę dobrego, to sprawdź sobie ten adres http://tdmtarasy.pl/o-nas/. To jest firma, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie tarasów, elewacji i ogrodzeń drewnanianych. Do tego stawiaja różnego rodzaju wiaty czy garaze, też o konstrukcji drewnianej. Pozatym u nich od razu możesz kupic też deski. Oni mają chyba największy wybór jesli chodzi o deski na tarasy drewniane w Poznaniu. Mają dostep do modrzewia syberyjskiego i do różnych gatunków drewna egoztycznego. Mają tez atrakcyjna oferte na deski kompozytowe.
#2017-07-21 04:39:28 

Destroyer

Użytkownik

Ja nie mam narzędzi ani czasu, żeby taki taras wykonać samodzielnie. A co do tej firmy, to nie wiesz jakie są ceny ich usług?
#2017-07-21 05:48:24 

kamil.jerzowski

Użytkownik

To zalezy jak duzy ma byc taras i w jakiej technologi ma byc wykonany. Ty chcesz żeby był dodatkowo zadaszony, więc to tez podnosi koszty. Najlepiej do nich zadzwon, powiedz co i jak i oni przygotuja ci wstępną wycene.
#2017-07-21 07:58:53 

Destroyer

Użytkownik

a jak wezmę od nich materiał to robocizna będzie tańsza?
#2017-07-21 09:01:12 

kamil.jerzowski

Użytkownik

Tak jak pisałem, cena to jes rzecz indywidualna, zalezna od konkretnego projektu. Jak zamawiasz większe ilości materialow to pewnie możesz tez liczyc na jakiś upust, ale tak jak pisałem wczesniej, to jest do ustalenia dopiero w bezposrednim kontakcie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015