#2017-12-27 22:45:09 

runemagick

Użytkownik

Chodzi o zakup chodzika dla dziecka, ale nie wiem od jakiego wieku mozna dziecko w nim umieszczać. Znalazłem różne informacje na ten temat, ale niestety sprzeczne.
#2017-12-28 00:31:58 

Nowalijka

Użytkownik

Synka po raz pierwszy posadziłam w chodziku jak zaczynał raczkować. Dużo złego słyszałam o raczkowaniu, dlatego też wybraliśmy z mężem chodzik, żeby dziecko od razu stawało na własne nóżki. Po 2-3 miesiącach chodzik nie był juz potrzebny, natomiast z uwagi na to że okazał się on być świetna zabawką to jeszcze przez dłuższy czas pozwalaliśmy synkowi w nim szaleć :)
#2017-12-28 01:34:59 

ruana

Użytkownik

Nie wiem co jest złego w raczkowaniu. Ja nie stosowałam chodzika, to właśnie o nim słyszałam wiele niepochlebnych opinii i wolałam nie ryzykować z tego typu zabawkami.
#2017-12-28 02:13:10 

dzikahorda

Użytkownik

Moja córka z zięciem byli przeciwni chodzikom, natomiast ja wnusi kupiłam chodzik na wyprawkowy.pl, wybrałam model wyprofilowany z regulowaną wysokością, tak, żeby jak najlepiej dostosować wysokość chodzika do wieku i wysokości dziecka i kiedy zostawała pod moją opieką, pozwalałam jej się w nim bawić. Wnuczka szybko poszła na nogi, nie ma ani wady postawy, ani też nie drobiła na palcach jak niektórzy piszą. po prostu trzeba we wszystkim zachować umiar, no i opiekować się dzieckiem.
#2017-12-28 05:10:59 

runemagick

Użytkownik

A ile wnuczka miała jak pierwszy raz wsiadła do chodzika i jaki chodzik Pani dokładnie kupiła?
#2017-12-28 07:38:53 

dzikahorda

Użytkownik

Wnuczka zaczęła przygodę z chodzikiem jak tylko już umiała siadać i widziałam, ze stać ja na coś więcej, tak około 6-7 miesięcy, ale każde dziecko inaczej się rozwija. Chodzik kupowałam przez internet, bo nie jestem mobilna a dostawa do domu to duże ułatwienie, proszę: https://wyprawkowy.pl/skladane-98. Obecnie dzięki regulacji wysokości chodzika mozna naprawdę wszystko fajnie dograć do wzrostu i możliwości dziecka, zeby uczyło się prawidłowo chodzić.
#2017-12-28 07:59:16 

runemagick

Użytkownik

dziękuję za opinię i link. A w kwestii chodzików mam takie samo zdanie jak Pani. Pozdrawiam :)
#2017-12-28 08:25:45 

dzikahorda

Użytkownik

Prosze bardzo, mam nadzieję, że dzieciątko szybko pójdzie na nogi :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015